Sepetim

Sepet Boş

Menu
Slide
Ortoderma Dermocosmetiks

Hakkımızda

Sağlık ayaktan başlar felsefesiyle 2016 yılında, özellikle ortopedik olmak üzere birçok hastalığın temelinde yatan basış ve yürüyüş bozukluğunun düzeltilmesi gerektiği düşüncesiyle gelişmiş ülkelerdeki benzer merkezler örnek alınarak, ülkemizde mesleği sağlık sektörü olan girişimcilerin çabalarıyla “ORTOPED Ayak Sağlığı ve Yürüme Merkezi” kurulmuştur. Bu amaç doğrultusunda çalışmaya başlayan merkez kısa sürede sektöründe bilinen ve referans olan bir marka haline gelmiştir.

Merkeze başvuran kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda özellikle ayak sağlığı olmak üzere vücut için gerekli doğal dermatolojik ve kozmetik ürünlerin eksikliği ve gerekliliği ortaya çıkmış, toplumun bu ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle “ORTODERMA DERMOCOSMETICS” kurulmuştur.

Uzun yıllar toplum sağlığı ile uğraşan kurucularının hassasiyeti ile içeriğinde vücut sağlığı için zararlı ürünleri barındırmayan, uygulanacak bölgelerin ihtiyacına özel, güncel ve tamamen doğal aktif içeriklerin kullanıldığı, sürekli geliştirilen günümüzün son teknolojisiyle ürünler oluşturmak hedefiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.


ortodermaturkey